Novoluní ve Vodnáři

V pátek nás čeká novoluní ve Vodnáři💦. Novoluní otevírá témata, které potom můžou být při úplňku zpracována na hlubší nevědomé úrovni. Sázíme semínko, abychom při úplňku sklidili.

Pokud tedy chceme začít nově, tak novoluní je tou nejlepší dobou na nový začátek. V této době hlubokého JINU nemusí jít o velké významné kroky, ale počítají se i drobné nepatrné krůčky.


Úplněk ve Vodnáři je moudrý, rebelský a vizionářský. Vodnář ví, jakou cestu se máme vydat a pokud bychom chtěli uhnout ze své cesty, pomůže nám znovu najít ten správný směr🛣.

Využijme těchto energií a vydejme se na cestu, která je jen naše a na které může zazářit naše jedinečnost a autenticita. Jen tak budeme šťastní a spokojení.

Tato cesta nemusí být pro náš rozum uchopitelná, ale právě toto je energie Vodnáře…jeho nadčasovost některých řešení a směrů je příliš vizionářská…přesto se nechme vést a důvěřujme.

Máme možnost opustit přežité vzorce chování a vykročit správným směrem a tím se posunout v našem životě dál👣.

Na fyzické úrovni jsou nejvíce zatížená lýtka, kotníky, holeně, achilovky, bérce, svalstvo předloktí a hormony štítné žlázy. Buďme k sobě laskaví, jemní a pečujme o sebe.

Krásné novoluní 🙏!