Můj osobní příběh

Jmenuji se Bára, jsem spokojená manželka a máma dvou úžasných holčiček.

Můj příběh začal před více než dvaceti lety, kdy jsem po vystudování technické vysoké školy, žila klasický konzumní život v Praze a pracovala v nadnárodní společnosti. Moje radost a spokojenost závisela na vnějších věcech a názorech druhých.

Vše se však změnilo po odchodu na mateřskou dovolenou, kdy jsem si začala přeskládávat priority a hodnoty...ale bylo to i temné období, ve kterém jsem začala cítit velkou vnitřní nespokojenost. 

Toto vnitřní pnutí mě zavedlo na cestu hledání a zkoumání...hledala jsem svůj směr vnitřní spokojenosti a radosti, který je nezávislý na vnějších věcech.

Na této cestě jsem našla svoji milovanou jógu, úžasné techniky šamanství, zdravé stravování, vědomou péči o tělo a práci se svým vnitřním světem. Začala jsem žít vědomý život, který není vždy pouze růžový, ale přešla jsem z věčného stěžovače a oběti do role tvůrce svého života. Nyní cítím, že je čas, předat své poselství dál.

Co všechno spolu můžeme zažít? Velmi ráda pracuji s bloky v těle, které uvolňujeme prožitkovým osobním koučinkem, dechovými technikami a dalšími speciálními šamanskými technikami.

Zabývám se také zdravým stravováním a vědomou péčí o tělo. Protože podle mě začíná sebeláska v těle...pojďte se se mnou ponořit do svého těla a okuste sílu sebelásky...sílu sami sebe.

Moje šamanská cesta

Hodně lidí se mě v poslední době ptá, jak jsem se dostala k šamanství.

Moje cesta začala v Německu, kde jsem žila 5 let. Bylo to období samoty, protože jsem byla vytrhnutá od rodiny a přátel v Praze. Najednou jsem neměla vnější podněty, bylo to jen o mě...bylo to období zpomalení a ladění na to, co vlastně v životě chci a kudy mám kráčet. Začala jsem hodně času trávit v přírodě a začala cítit energií stromů. Věděla jsem, že je něco, co nás přesahuje a měla jsem potřebu otevírat se něčemu jinému, než co obsáhne náš rozum. Přišlo mi do cesty několik lidí, kteří mě ovlivnili...včetně mého úžasného "učitele" v Německu. Tento šaman (i když on by se takto určitě nenazval 🙂 ) byl u mého otevření a pomáhal mi vnímat jinou realitu.

Již v dětství jsem měla zajímavé zážitky, ale protože jsem je neměla s kým sdílet, tak jsem je v sobě zavřela. Nyní byl čas opět otevřít tahle tajná dvířka.

Postupem času jsem měla spoustu zajímavých zážitků, začala jsem cítit emoce jiných lidí a byla schopna nahlédnout do budoucnosti.

Postupem čas mi začaly chodit techniky, které jsem uplatňovala na sobě, rodině a přátelích. Něco mě vedlo a já věděla, že jsem na správné cestě. Jednoho dne nadešel čas, abych tyto dary nabídla vnějšímu světu...nějakou dobu jsem se tomu bránila, protože jsem si nepřipadala dostatečně připravená...ale uvědomila jsem si, že připraveni na 100% nebudeme nikdy.

Šamanství patří do mého běžného života, připadá mi úžasné, transformační a přitom tak jednoduché. Každý den se těším, co mi mé šamanské zvíře přinese nového. Těším se, s kým se seznámím na své šamanské cestě...

ŠAMANSTVÍ je zajímavá, rozmanitá a dobrodružná cesta. AHO ;-)!

Kontaktujte mě

Ráda odpovím na Vaše otázky.