Novoluní v Býku🌸

🌸Novoluní v Býku 🌸.

Čeká nás novoluní v Býku 🐂 🌚.

Novoluní je obdobím nových začátků, obdobím pro nové nadechnutí, nové impulzy 💃.

Zasaďme dnes na novoluní semínko 🌱 našeho záměru a nechme ho pomalu, ale jistě vyrůst do pevných a stabilních kořenů🌳. Energie býka nám v tom pomůžou…býk může být pro někoho pomalé zvíře, ale má velkou vytrvalost a s takovou energií úspěšně dosahuje svých cílů🥇🏆.

Zastavme se a uvědomme si, nejedeme šílenou rychlostí🚀? Je nějaká oblast v našem životě, kde kvaltujeme, tlačíme a rádi bychom výsledky hned⌚️? Především co se týče naší vnitřní „práce“, tak tohle je spirála, po kterou stoupáme vzhůru…tahle spirála nemá konec…nebo má, ale tou je smrt. Co když tedy spěcháme vstříc smrti a nevychutnáváme si přítomný okamžik⌛️?


Nyní můžeme uskutečnit své sny…ale vychutnejme si tu cestu ke svému cíli…protože tam leží přítomný okamžik a v něm radost, život a zkušenosti kvůli kterým jsme sem přišli💃.


Býk je zemské znamení, které je velmi dobře spojeno se svým tělem…ideální čas na podporu našeho zdraví, na rozhýbání těla a nastavení pravidelného režimu 🤸‍♀️🧘‍♀️. Obzvláště opečujme orgány spojené s oblastí krku, jako jsou hrtan, šíje, jícen, hlasivky, štítná žláza, mandle, krční obratle a ohryzek.

Dejme jim v období novoluní speciální péči 😉.

Ať se vám daří!🙏